• facebook
  • filmy na youtube
  • g+

Biustonosze Cleo

9-06-2014

Cleo

 

Znajdź i kup produkty Cleo w naszym sklepie

 
 
Cleo by Panache – to marka biustonoszy i strojów kąpielowych stworzona przez brytyjską firmę Panache. Pierwsza kolekcja bielizny Cleo ukazała się wiosną 2009 roku. A więc Cleo to młoda marka. I taki też jest jej charakter – dziewczęcy, lekki, kolorowy i modny. Projektanci firmy Panache, która od lat specjalizowała się w biustonoszach z miseczką powyżej D, postanowili stworzyć kolekcję specjalnie dla młodych dziewcząt i kobiet. Stąd bogactwo kolorów – w kolekcji sporo miejsca zajmują biustonosze, które aż szkoda chować pod bluzkami 🙂

 

CleobyPanache

 

Konstrukcje biustonoszy także dostosowane są szczególnie do potrzeb i gustów młodszych piersi i ich właścicielek. To wszystko oczywiście wcale nie znaczy, że Cleo nie może być Twoją ulubioną marką, jeśli masz więcej niż np. 30 lat! 🙂

 

W marce Cleo by Panache znajdziecie biustonosze zarówno miękkie, jak i usztywniane oraz bezszwowe. Zakres miseczek Cleo by Panache to najczęściej D-J (rozmiary brytyjskie), od niedawna firma zaczęła wprowadzać również miseczkę C. Rozmiary obwodów zaczynają się od 60, a kończą na 85.

 

 

Balkonetki superpodnoszące

 

Znakiem firmowym marki Cleo jest niezwykle skuteczny krój miękkiej balkonetki. Mało która firma może pochwalić się konstrukcją, która tak mocno unosi piersi, nawet w bardzo dużym rozmiarze (do brytyjskiej miseczki J). Miękkie balkonetki Cleo by Panache dają kształt piersi, który od dołu wznosi się bardzo stromo do góry – wypychają je mocno w kierunku dekoltu. W górnej części miseczka jest bardzo pojemna, dostosowana szczególnie do piersi pełnych u góry – jej krawędź raczej nie powinna wcinać się w pierś. To dlatego tak chwalą sobie ten krój posiadaczki dużych biustów o większej jędrności.

 

 

Cleo_Marcie

Marcie

 

Miękkie balkonetki Cleo występują w dwóch podstawowych krojach. Pierwszy – to np. biustonosz Marcie. Jest to krój bardzo solidnie podtrzymujący dzięki konstrukcji z tzw. kołyską. Oznacza to, że w dole biustonosza miseczki połączone są ze sobą i z mostkiem przy pomocy jednej taśmy, która przebiega pod fiszbinami. Taka konstrukcja jest szczególnie polecana dla cięższych biustów. Inne przykłady tego kroju to Millie, Minnie czy Lily.

 

Cleo - Minnie

Minnie

 

Drugi typ kroju – to Lucy. Jest to konstrukcja lżejsza optycznie od Marcie, ponieważ dół biustonosza jest tutaj bardziej wycięty. Brak kołyski powoduje, że mostek wydaje się zaczynać nieco wyżej. Inny przykład modelu w tym kroju to np. Kali.

 

Cleo_Lucy

Lucy

 

Oba kroje miękkich balkonetek marki Cleo mają swoje zagorzałe zwolenniczki wśród właścicielek biustów od D do J 🙂

 

 

Jak jabłuszka w koszyczku

 

Cleo jest lubiane także za usztywniane modele o niżej zabudowanych krojach i miseczkach krojonych z pionowym cięciem. Są to kroje zbliżone do półmiseczki, czyli half-cupa, choć w rozmiarach powyżej D jednak nie oznacza to, że zakrytą mamy tylko połowę biustu. Są nieco bardziej zabudowane od klasycznych półmiseczek – jednak konstruktorzy zrobili wszystko, by wyeksponować duży biust bez strat na jego podtrzymaniu. W takich modelach piersi są ładnie zaokrąglone – niczym jabłuszka w koszyczku 🙂

 

Cleo_Juna

Juna

 

Do usztywnianych modeli z pionowymi cięciami należą np.  Juna (znany model w podstawowych kolorach), czy kolorowe cacka z sezonowych kolekcji, jak np. Darcy czy Jolie.

 

Cleo_Jolie

 

Jolie

 

 

Szaleństwo wzorów i kolorów

 

Cleo by Panache to jedna z najbardziej kolorowych marek na rynku. Zestawienia barw w sezonowych modelach bywają bardzo śmiałe – róż z limonką, neonowa zieleń i fuksja, czy kombinacje bardzo wielu barw w deseniach. Desenie zaczerpnięte są z najnowszych trendów. Jeśli modne są motywy ptaków, albo kokardek, czy też neonowe kolory – możemy być pewne, że Cleo je wykorzysta 🙂 Oprócz nadruków, bielizna Cleo bywa zdobiona haftami, rzadziej koronkami. Drukowane modele są gładkie i nie odznaczają się pod ubraniem.
Zobaczcie film z sesji zdjęciowej kolekcji na jesień-zimę 2014 – wyjątkowo kolorowej! 🙂

 

 

Codzienna baza

 

Oprócz szalonych propozycji sezonowych, w ofercie Cleo by Panache znajdziemy kilka niezawodnych, codziennych modeli. Należą do nich np. Lucy w kolorach białych i czarnym, Juna w kolorach kości słoniowej, cielistym i czarnym. Jednak największym powodzeniem cieszą się modele bezszwowe, o gładkich, termicznie modelowanych miseczkach. Na przykład Maddie.

 

Cleo_Maddie

 

Maddie

 

Jeśli więc lubisz szalone wzory i skutecznie podnoszące biust konstrukcje, Cleo jest marką stworzoną dla Ciebie! 🙂

 

 

Cleo

 

Znajdź i kup produkty Cleo w naszym sklepie

 

Znajdź nas na MyBra na Facebook

© 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone | myBra.pl