Szafirowy biustonosz Thea na jesień

30-10-2019Ogólna

Szafir, szmaragd, ametyst, rubin – kolory szlachetnych kamieni (ang. jewel tones) to klasyczny zestaw barw modnych w jesiennych sezonach. Zawsze chętnie wracamy do tych głębokich kolorów, gdy wieczory stają się coraz dłuższe, a słońce świeci coraz krócej w ciągu dnia. Na szczęście przez chwilę jeszcze będziemy mogły cieszyć się szafirową barwą pogodnego jesiennego nieba i do tego koloru wyraźnie nawiązuje komplet Thea marki Panache.

 

 

Szafirowy biustonosz Thea

Szafirowy biustonosz Thea

 

Biustonosz Thea to klasyczna balkonetka „w stylu angielskim”, o raczej pełnych miseczkach, ale nie zakrywających piersi całkowicie. Niezbyt duży dekolt spokojnie da się nosić. Trójdzielny krój miseczki, w którym boczna część jest bezpośrednio połączona z ramiączkiem, poprawia zebranie biustu z boków i podniesienie twoje piersi zarówno do góry, jak i skupi je w kierunku dekoltu. Krój Thei należy do najbardziej unoszących i wypychających piersi do góry w repertuarze marki Panache. Jest tak nie tylko dzięki samemu krojowi, ale także dlatego, że dolna część miseczek jest uszyta z bardzo stabilnej, mocnej dzianiny, która nie jest elastyczna i dzięki temu świetnie trzyma w ryzach piersi. Wybierz więc Theę, jeśli lubisz dobrze podniesiony biust!

 

Dla jakich biustów model Thea nadaje się najlepiej? Będzie leżał dobrze w każdym rozmiarze ze swojego zakresu, a więc od rozmiaru miseczki D wzwyż. Został zaprojektowany aż do brytyjskiej miseczki K, co równa się europejskiej miseczce O. Tak więc, nawet jeśli masz bardzo duży biust, nie musisz się obawiać – konstrukcja miseczek i materiały dadzą sobie radę z podtrzymaniem i wymodelowaniem.

 

Przyjrzyjmy się jeszcze tym kwiatom na szafirowych miseczkach. Piękne wspomnienie lata, prawda?

 

Szafirowy biustonosz Thea

Szafirowy biustonosz Thea

 

Jeśli zamiast jaskrawych barw wolisz bardziej uniwersalne kolory – Thea już od wielu sezonów jest produkowana także w kolorze czarnym. Czarny biustonosz Thea ma dokładnie te same właściwości i krój, jak Thea kolorowa. Wiemy, że ma mnóstwo fanek od wielu sezonów! 🙂

 

Czarny biustonosz Thea

Czarny biustonosz Thea

 

My jednak najbardziej polecamy szafir! 🙂

 

Jakie biustonosze wolicie – w jaskrawych kolorach, czy bardziej uniwersalne – czarne, białe, beżowe? Dajcie znać!

 

komenatrzy


Znajdź nas na MyBra na Facebook

© 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone | myBra.pl